pl biuro inżynierskie

Przygotujemy i zrealizujemy   Twoją inwestycję
 jak widoczny na zdjęciu obok przebiśnieg


O nas

Działalność nasza właśnie się rozpoczęła. Dlaczego jeszcze nie zaistnieliśmy na rynku, a już przedstawiamy tak szeroką ofertę? Jak większość absolwentów uczelni rozpoczynaliśmy nasze doświadczenia zawodowe podejmując pracę w różnych podmiotach, wykonując różnego rodzaju zadania. 

Do tej pory zdobywaliśmy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, poznawaliśmy kulisy i niedostatki branży. Niemal każdy z nas posiada w swoim dorobku pracę poza granicami Polski, której styl do niedawna był niedoścignionym wzorem i wyzwaniem dla naszych inżynierów. Posiadamy rozległe doświadczenie w przygotowaniu i realizacji różnych przedsięwzięć począwszy od inwestycji drogowych, hydrotechnicznych, przemysłowych a skończywszy na budownictwie mieszkaniowym. W trakcie tych lat zdobywaliśmy kontakty zawodowe oraz kreowaliśmy swoją prywatną markę. Nadszedł w końcu czas, aby zmierzyć się z własnymi ambicjami i zdobytym doświadczeniem.

Pod szyldem jednej firmy pomożemy przeprowadzić Cię przez proces inwestycyjny bez uszczerbku i marnowania czasu. Ofertę naszą kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych przeprowadzających wielkoskalowe przedsięwzięcia, do tych o mniejszych zamierzeniach, jak również do osób prywatnych planujących realizację swoich marzeń o domu lub budynku użytkowym. Skala zamierzenia nie ma dla nas znaczenia.

Jeżeli w naszej ofercie znajduje się temat godny Twojej uwagi, chciałbyś skonsultować z kimś swoje plany, uzyskać o nas więcej informacji, szukasz partnera do współpracy w podobnym zakresie lub chcesz zapytać nas o inne kwestie - skontaktuj się z nami! Postaramy odpowiedzieć Ci i pomóc w rozwiązaniu problemu najlepiej jak potrafimy. 

Do góry